Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Paralimni / Agia Triada - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Paralimni/ Agia Triada ponúka svojim návštevníkom tie najlepšie služby. Mesto ožíva predovšetkým v noci, preto sa tu nachádza veľké množstvo barov, diskoték, a kasín. Najviac ich je možné nájsť na hlavnej triede mestečka a pri plážovej promenáde. Práve tam je možné nájsť aj veľké množstvo obchodov a reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické cyperské špeciality. Na periférii Paralimni sú vystavané aj väčšie nákupné strediská. Počas letnej turistickej sezóny nájdete v uličkách mesta aj pouličných muzikantov.

Neďaleké Protoras tiež ponúka ideálne možnosti pre zábavu. Rodinám s malými deťmi sa odporúča navštíviť miestne oceánické akvárium, ktoré ukrýva viac ako 400 druhov morských živočíchov.

Paralimni poskytuje aj vhodné podmienky pre športové vyžitie. V meste a v jeho letoviskách sú vybudované kvalitné tenisové kurty. Na plážach sa dá vyskúšať aj veľké množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, dobré podmienky pláž vytvára aj pre windsurfing a potápanie.

Paralimni má dobré spojenie aj s okolitým svetom, od medzinárodného letiska v Larnace je letovisko vzdialené zhruba hodinu cesty.

Paralimni je pomerne moderné mesto, ktoré dovolenkárom poskytuje služby na výbornej úrovni. Zaujímavé je aj okolie letoviska, ktoré sa pýši mnohými zaujímavosťami.

Letovisko je ideálne pre rodinnú dovolenku a pre tých turistov, ktorí pre oddych vyhľadávajú pokojnejšie prostredie.